Агенција за млади и спорт
 
International Committee of Sports for the Deaf
 
European Deaf Sport Organization
 
ffm logo new
 
Телевизија Алсат М
 
Посетете го нашиот профил

Кој е тука

Имаме присутни 316 гости и нема членови

33На Државното првенство во атлетика за глуви,слепи и телесни инвалиди,кое ќе се одржи на 10.06.2017 (сабота) во Охрид на стадионот Биљанини извори,атлетичарите ќе имаат можност да се сликаат со пехарот за Супер куп,кој се игра во Скопје,наменет за победникот од натпреварот Реал Мадрид-Манчестер Јунајтед.