Агенција за млади и спорт
 
International Committee of Sports for the Deaf
 
European Deaf Sport Organization
 
ffm logo new
 
Телевизија Алсат М
 
Посетете го нашиот профил

Кој е тука

Имаме присутни 341 гости и нема членови

×

Грешка

На ReCAPTCHA и треба клуч за сајт за да ги постави параметрите. Контактирајте го администраторот.
Позиција:
Претседател
Адреса:
„11 Октомври“ 42а
Скопје
1000
Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
02 / 3165 526
Факс:
02 / 3165 526
Мобилен:
070 250 872
Испрати е-порака
(по желба)
(по желба)
Останати информации:
Национална спортска федерација на глуви на Македонија 11 Октомври 42-а Скопје жиро сметка: 300 0000022588 75 Комeционална банка даночен број 4030001438361